Odżywki białkowe, wysokobiałkowe i proteinowe

Odżywki proteinowe to suplementy diety dla sportowców poprawiające zdolność organizmu do wysiłku. Białko w organizmie człowieka pełni szereg istotnych funkcji, z których najważniejsza z punktu widzenia sportowca jest funkcja budulcowa –  jest to główny składnik mięśni. Odpowiednia suplementacja ma więc na celu pomóc sportowcom w utrzymaniu i zwiększeniu masy mięśniowej, stanowiąc doskonałe uzupełnienie treningów. A co równie istotne, zostały uznane przez ekspertów z Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej oraz Komisję Medyczną Polskiego Komitetu Olimpijskiego za bezpieczne w stosowaniu i skuteczne w działaniu. W skład odżywek proteinowych wchodzą wysokiej jakości, łatwo przyswajalne białka pozyskiwane z mleka, które cechuje także wysoka wartość odżywcza i działanie anaboliczne, prowadzące do efektywnego przyrostu masy mięśniowej, wsparcia regeneracji oraz blokujące odkładanie się masy tłuszczowej.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas preparatów należą:

  • wysoka zawartość czystego białka z serwatki mleka krowiego – wysoko skoncentrowane preparaty, które dostarczają maksymalnej dawki przy minimalnej zawartości innych składników,
  • efektywne przyrosty masy mięśniowej i ograniczenie przyrostów tkanki tłuszczowej,
  • zwiększona wydajność organizmu,
  • zapobiegają uczuciu przemęczenia,
  • pozwalają szybko zregenerować się organizmowi po wzmożonym wysiłku fizycznym,
  • mają pyszny smak i dobrze się rozpuszczają w płynach, dzięki czemu ich spożywanie jest przyjemne.

W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości odżywki produkowane przez światowych liderów firmy Rule1 oraz Rivalus, którzy jako jedyne firmy pozyskują białka serwatki prosto z mleka pomijając etap produkcji sera, zawierając tym samym większe stężenie aminokwasów oraz cennych frakcji. Nasze produkty są nie tylko skuteczne i bezpieczne, ale także występują w wielu wariantach i wersjach smakowych, a więc każdy z Was łatwo znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i preferencji.

Preparaty proteinowe polecane są w diecie sportowców zawodowych oraz amatorów, pragnących efektywnie pracować nad swoją sylwetką. Trenując sporty takie jak sztuki walki, podnoszenie ciężarów, kulturystykę, biegi, maratony czy narciarstwo – warto jest włączyć do swojej diety odpowiednie suplementy, aby weprzeć szybszą regenerację po treningu.

Sklep Perfect Muscle zaprasza do złożenia zamówienia!

Wyświetlanie 1–15 z 28 wyników